Обратно в результаты поиска

IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTS
(Sludinājums no NVA)

Ropažu novada pašvaldība

Reģ.Nr. 90000067986

Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta departamenta

Izglītības un jaunatnes nodaļa

aicina darbā

GALVENO SPECIĀLISTU/-I

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS

(profesiju klasifikatora kods 2422 42)

Ja esi enerģisks, gatavs jauniem izaicinājumiem, Tev ir vēlme izmantot savas zināšanas un pieredzi kopējo mērķu sasniegšanā, tad esi gaidīts Ropažu novada pašvaldības komandā!

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt izglītības kvalitātes monitoringu pirmsskolas izglītības iestādēs;
  • sagatavot iekšējo normatīvo aktu projektus izglītības jomā;
  • sadarbībā ar pirmsskolas jomas koordinatoru un pirmsskolu administrāciju organizēt izglītojošus pasākumus pirmsskolas izglītībā, seminārus, kursus, koordinēt metodisko darbu pirmskolas jomā pašvaldībā;
  • konsultēt pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājus par programmu īstenošanu un izglītības kvalitātes nodrošināšanu;
  • piedalīties pirmsskolas iestādes padomes darbā un pirmsskolas vadītāju novērtēšanā;
  • sadarboties ar novadā reģistrētajām privātajām pirmsskolas iestādēm;
  • organizēt un koordinēt bērnu uzņemšanu Ropažu novada pirmsskolas izglītības iestādēs.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība pedagoģijā;
  • ne mazāk kā trīs gadu pieredze pedagoģiskajā darbā vai divu gadu praktiskā darba pieredze valsts vai pašvaldības iestādēs izglītības jomā;
  • pieredze darbā ar projektiem;
  • pieredze lēmumu projektu sagatavošanā;
  • izpratne par nozarē notiekošajiem procesiem;
  • spēja loģiski argumentēt un diskutēt, prezentēt savu nostāju un viedokli;
  • teicamas valsts valodas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, organizētība un precizitāte;
  • spējas noteikt prioritātes, organizēt un plānot darbu patstāvīgi;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • spējas rīkoties nestandarta situācijās un apstākļos;
  • spēja strādāt komandā, izrādīt iniciatīvu.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz noteiktu laiku;
  • darba veikšanas vieta -  Brīvības gatve 455, Rīga;
  • stabilu atalgojumu – 1636 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga, piemērojot individuālās mēnešalgas izvērtēšanas principus līdz 1818 EUR);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa) un sociālās garantijas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Pieteikumu, norādot “Galvenais speciālists pirmsskolas izglītības jautājumos” var iesniegt, līdz 2024. gada 27.septembrim.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • pieteikuma vēstule,
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Uzziņas pa tālruni: 67800939.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.
Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.

Опубликованно:
11.09.2024.45
Окончательный срок заявки:
27.09.2024.
Предприятие:
Место нахожедния:
LATVIJA, Brīvības gatve 455, Rīga, Latvija
Время работы:
Pilna slodze
Уровень заплаты
1636 – 1818
Категория занимаемой должности:
Izglītība / Zinātne
Посоветуй это предложение о работе другим: https://www.irdarbs.lv/rus/p/Zyac или

Draugiem.lv